Strona Główna Kontakt

WspółpracaDla reklamodawców

Zapraszamy podmioty prowadzace dzialalność o charakterze turystycznym do współpracy - jestesmy otwarci na wszelkie propozycje. Oprócz standardowej formy reklamy jaką jest prezentacja obiektu noclegowego, oferujemy wiele innych możliwości skutecznej promocji w naszym serwisie.

Dla partnerów

Zapraszamy firmy, instytucje, portale internetowe itp. do współpracy.
Jeżeli jesteś właścicielem serwisu internetowego albo po prostu masz ciekawy pomysł na współpracę z nami – nie wahaj się do nas napisać. Jesteśmy otwarci na wszelkie formy współpracy.

Masz pomysł na biznes internetowy

Poszukujemy ludzi z całej Polski zainteresowanych współtworzeniem portali internetowych. Szukamy przedsiębiorczych innowatorów, którzy z naszą pomocą potrafią sami budować firmę opartą na własnym pomyśle. Nie narzucamy żadnych sztywnych reguł. To na jakiej płaszczyźnie będziemy współpracować, zależy tylko od twojej kreatywności. Do każdego przypadku podchodzimy indywidualnie i dokładamy wszelkich starań, aby obie strony czerpały z tego tytułu jak największe korzyści.

  


Pozostaw puste:
Imię i nazwisko:
E-mail:
Telefon:
Zapytanie:
Przepisz 5 słownie

Polecane oferty

Kontakt

Przyplazy.pl

Ul.Uzdrowiskowa 24

72-600 Świnoujście

reklama@przyplazy.pl

Przydatne informacje

Regulamin usług Cennik usług Informacja o cookies Partnerzy

Oferty ze wszystkich miejscowości

Hotele, Kempingi, Kwatery, Ośrodki wypoczynkowe, Pensjonaty, Pola namiotowe, Sanatoria, Apartamenty, Agroturystyka, Inne